Kontakt

AFBUD til træning sendes i så god til som muligt til:
afbud@h-hundevenner.dk

 

Du kan kontakte HH via vores

Formand: Annette Klink Dalgaard: Annette@h-hundevenner.dk
Næstformand: Maj-Brit Crone Høg: Maj-Brit@h-hundevenner.dk
kasserer: Sofie Stoubæk: sofie@h-hundevenner.dk
Bestyrelsesmedlem: Susanne Merris: SusanneM@h-hundevenner.dk
Bestyrelsesmedlem: Line Lykke Hansen: Line@h-hundevenner.dk

Din instruktør kan du finde her:
Maj-Brit Crone Høg: Maj-Brit@h-hundevenner.dk
Mette Winther: Mette@h-hundevenner.dk
Annette Klink Dalgaard: Annette@h-hundevenner.dk
Ellen Landmark: Ellen@h-hundevenner.dk

 

HH’s bankkonto (til træningsbetaling osv)
Klubbens bank konto er i Nykredit bank Reg.nr. 8117 kontonr. 2321550

HH’s stævnekonto (til alle indtægter og udgifter vedr. stævne)

 

Træningspladsen
Hillerød Handelsskole
Trollesmindealle 24
3400 Hillerød

Træning foregår på boldbanerne bag Handelsskolen